Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2020 року
для людей з обмeженими можливостями

Допомога Авдіївці

 2 лютого за сприяння і організації Хмільницької районної державної адміністрації і Хмільницької районної ради відбувся збір та відправка двох тонн гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки, що на Донеччині. 

В Акції прийняли активну участь 28 сільських рад та Жданівська об’єднана територіальна громада, науково-виробниче агропромислове підприємство  «Візит» (с.Томашпіль) ,товариство з обмеженою відповідальністю «Хмільницьке» (с.Жданівка) та ряд інших сільськогосподарських підприємств,фермерських господарств, працівники управлінь,відділів, структурних підрозділів Хмільницької районної державної адміністрації, Хмільницької районної ради.

Було зібрано продукти харчування (крупи,макаронні вироби,борошно, хліб, цукор,масло рослинне, ковбаса, сало,печиво,чай,консервована продукція,дитяче харчування), речі для побуту та гігієни ( сірники,свічки,памперси), теплий одяг,одноразовий посуд.

Загальна вага відправленої продукції становить 2 тонни.

Паралельно підготовлено та укомплектовано вантаж, який буде доставлено 4 лютого землякам-бійцям АТО на Світлодарській Дузі та в Авдіївці волонтерами Хмільниччини.  

Вантаж освячено благочинним Хмільницького благочиння УПЦ КП отцем Іваном.  


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація