05 грудня 2020 року

21 листопада - День Гідності та Свободи

19.11.2020 Кількість переглядів: 121

21 листопада - День Гідності та Свободи.

Герої не вмирають

У цьому саме суть.

Їх вічно пам’ятають.

Їх подвиги живуть.

Олег Побережний «Герої не вмирають»

День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про зміну свідомості українців, про їхні принципи та прагнення кращого майбутнього. Це є підтвердженням того, що попри різні особисті погляди, українці вміють об’єднуватися задля обстоювання основних цінностей.

На сторінках багатьох сучасних книг закарбовано надзвичайно важливий період України і це допомагає всім нам згадати, побачити наскільки той час був епохальним кроком до зміни свідомості української нації.

Революція Гідності сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму і показала важливість національної ідеї. Нині триває за неї боротьба. Наше суспільство здобуло право на зміни. Україна заплатила високу ціну за свій європейський вибір на Майдані і продовжує платити у війні на Донбасі.

Цій знаковій події присвячена віртуальна виставка – вшанування  «Герої живуть вічно», яка організована в читальному залі  Хмільницької районної бібліотеки для дорослих.

Хмільницька районна бібліотека для дорослих

29 from YannaM2