14 липня 2020 року

21 травня в Україні відзначають День вишиванки

20.05.2020 Кількість переглядів: 98

День вишиванки відзначають в третій четвер травня. У 2020 році це свято відзначається 21 травня. Вишиванка стала своєрідним символом патріотизму та любові до своєї країни. Багато її люблять за стильність і унікальність, адже кожен вишитий на ній візерунок має свій символ і значення.

У День вишиванки всі, від малого до великого, одягають вишиванку та вирушають у своїх справах. Традиційне українське вбрання виглядає дуже святково і дарує всім відмінний настрій.

День вишиванки виник у Чернівцях в 2006 році. Його ініціатор - письменник, журналіст Леся Воронюк, яка, будучи студенткою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, запропонувала ідею акції. Її підтримали інші студенти та викладачі й одяглися відповідно.

У перший рік учасників флешмобу було небагато, але з кожним роком День вишиванки набуває все більшої популярності, і в цей день одягають український традиційний одяг все більше людей не тільки в нашій країні, а й на планеті.