Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 серпня 2019 року
для людей з обмeженими можливостями

32 інвестиційних проекти реалізовано на Вінниччині за рахунок Державного фонду регіонального розвитку

11.02.2019 Кількість переглядів: 49

Як зазначив директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко на реалізацію даних проектів у минулому році були передбачені кошти ДФРР у сумі 178,7 млн. грн. Це, зокрема, 11 закладів освіти, 6 закладів охорони здоров’я, 3 заклади соціального призначення обласного підпорядкування, реконструкція І черги вул. Замостянської у м. Вінниці, 2 заклади професійної освіти, 7 закладів спортивної інфраструктури та 2 заклади культури.

За рахунок субвенції на формування інфраструктури ОТГ для 34 об’єднаних територіальних громад Вінниччини було виділено 53,8 млн. грн. державної субвенції на реалізацію 79 проектів.

Крім того, за словами посадовця, за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в області на реалізацію 57 природоохоронних заходів було спрямовано 86,1 млн. грн. У 2019 році на цей напрямок передбачено кошти у сумі 61,8 млн грн.

Неабияку важливість має й такий пріоритетний напрямок роботи як забезпечення ефективності і прозорості використання бюджетних коштів. Таким чином, за результатами моніторингу інформаційної бази ProZorro Вінницька обласна державна адміністрація входить в трійку лідерів за кількістю проведених електронних закупівель та посідає перше місце за рівнем економії коштів, а саме 216 млн. грн.

Також, посадовець відзначив роботу Департаменту у такому пріоритетному напрямку як «Забезпечення ефективної роботи ЦНАП», за яким Вінниччина займає лідируючі позиції серед регіонів України. В області створено та діють 35 Центрів надання адміністративних послуг та 9 їх територіальних відділень. Також, відмічається позитивна тенденція щодо збільшення адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП.

Для підвищення ефективності роботи ЦНАПів постійно розширюється перелік послуг. Так, з травня 2018 року запроваджено надання 76 видів адміністративних послуг ОДА та її структурних підрозділів через ЦНАП «Прозорий офіс» Вінницької міської ради. В рамках реалізації спільного проекту EGAP розроблено Регіональний портал адміністративних та публічних послуг області, що надасть змогу покращити якість надання адміністративних послуг за рахунок запровадження автоматизованої системи роботи у всіх ЦНАП області.

На завершення, очільник Департаменту зупинився на пріоритетному завданні, що стосується формування позитивного туристичного потенціалу області:

«Минулого року нашим Департаментом були організовані та проведені промотур та виїзні обстеження по об’єктах туристичної інфраструктури області для туристичних компаній, засобів масової інформації, громадськості. Також задля розвитку сільського зеленого туризму в області та покращення туристичної інфраструктури проведено низку тематичних семінарів. Аналіз фінансово-економічних показників туристичної діяльності за 2018 рік свідчить про позитивну динаміку розвитку галузі, зокрема сума надходжень туристичного збору до місцевих бюджетів склала 483,8 тис. грн., що на 22,5% більше у порівнянні з минулим роком».

Підсумовуючи свій виступ, Володимир Мережко презентував усім присутнім новий промо-ролик про лікувально-оздоровчий туризм Вінниччини.

Карта пріоритетів на 2019 рік


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація