21 листопада 2017 року

4-ий Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв "ЄДНАЄМО СЕРЦЯ"

13.09.2017

ВІННИЦЯ ЗАПРОШУЄ СТАРИХ ТА НОВИХ ДРУЗІВ !!!!!! ЗІРКОВЕ ЖУРІ, ПРИЄМНІ ПОДАРУНКИ ТА МОРЕ ПОЗИТИВУ !!!!

Ваша дитина мріє про сцену, розуміє красу музики, танцю, виразність слова ! А Ви зацікавлені у ії творчому зростанні ? Тоді ми запрошуємо саме Вас на 4-ий Всеукраїнський багатожанровий ( інструментальна музика , вокал, хореографія, театри мод, театральне, циркове, образотворче мистецтво, художня фотографія ) конкурс мистецтв "ЄДНАЄМО СЕРЦЯ" , який відбудеться 21 - 22 жовтня 2017 року майже у самому центрі України, у європейському місті фонтанів - Вінниці , на мальовничих берегах річки Південний Буг, у ВДПУ ім. М. Коцюбинського за адресою : м. Вінниця, вул. Острозького 32.

Конкурс "ЄДНАЄМО СЕРЦЯ"- це можливість показати себе, розкрити свій талант, позмагатись за перемогу, знайти нових друзів, поспілкуватись з талановитою молоддю, а також отримати незабутні враження від часу проведеного у приємній атмосфері і серед цікавих і творчих людей.

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ ! ТАЛАНОВИТІ ДІТИ - ЦЕ ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ НАШОЇ БАТЬКІВЩИНИ !

Організатор конкурсу ГО "ЄДНАЄМО СЕРЦЯ" за підтримки Вінницької ОДА

Організатори: (098) 5008198, (093) 1291636

ПОЛОЖЕННЯ конкурсу мистецтв "ЄДНАЄМО СЕРЦЯ"

З А Я В К А на участь у 4-ому  Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «ЄДНАЄМО СЕРЦЯ  - 2017»