22 липня 2019 року

5080 домогосподарств Хмільницького району отримують субсидії готівкою

15.04.2019 Кількість переглядів: 55

Про це зазначила заступник начальника управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької районної державної адміністрації Галина Качановецька сьогодні, 15 квітня, на щотижневій нараді, коли інформувала про впровадження монетизації субсидій та нових видів допомог у Вінницькій області.

Наразі існує два різних варіанти виплати житлових субсидій: у готівковій формі та грошовій безготівковій.

Станом на 15 квітня в Хмільницькому районні субсидії отримують 6141  домогосподарств, що становить 44% від загальної кількості домогосподарств в районі (13850).

З них 663 домогосподарства, яким субсидія призначена з січня 2019 року у грошовій безготівковій формі,  445 домогосподарствам призначена субсидія на тверде паливо та скраплений газ.

Відповідно,  5080 домогосподарств отримують субсидії у грошовій готівковій формі.

З них: 3775  пенсіонерів отримують субсидію через Пенсійний фонд України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидії проводиться поштою (листоноші  розносять разом з пенсією)  або її  зараховано на пенсійний банківський рахунок);

1305 особам, які не одержують пенсію, виплачується в Ощадбанку шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ.

На території Хмільницького районну працює три відділення АТ «Ощадбанку». Тому мешканці району без проблем отримують грошову субсидію.

Управління соціальної та молодіжної політики дотримується строків опрацювання заяв громадян на призначення житлових субсидій, вчасно формуються реєстри нарахованих субсидій у грошовій (готівковій) формі та подаються у встановлені строки до Мінсоцполітики.

Також управлінням налагоджена взаємодія з виконавцями комунальних послуг та своєчасно надаються їм списки осіб, яким призначено житлову субсидію на оплату житлово-комунальних послуг.