05 грудня 2021 року

Богдан Кузнец: на пунктах щеплення у Хмільницькому районі вакцин достатньо!

24.11.2021 Кількість переглядів: 78

23 листопада голова Хмільницької районної державної адміністрації Богдан Кузнец на виконання доручення голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Борзова перевірив роботу пунктів вакцинації у Козятинській і Глуховецькій територіальних громадах.
За словами Богдана Олександровича запасів вакцин в пунктах щеплення є в достатній кількості, також забезпечено належні умови їх зберігання.

Варто відзначити, що на сьогодні в усіх стаціонарних пунктах щеплень Хмільницького району в наявності достатньо вакцин. Є всі препарати, які представлені у Вінницькій області.

Наразі важливо робити все можливе аби убезпечити себе та своїх рідних від захворюваності на коронавірусну хворобу. За останніми дослідженнями вчених, носіння масок знижує потенційну кількість захворювань на 53%, а дотримання соціальної дистанції – на 25%.

"Тож важливо правильно носити маски, тримати дистанцію і часто мити руки. Разом з тим важливо знати, що вакцинація від COVID-19 - один з найефективніших способів попередження захворювання або полегшення його перебігу", - зауважив голова райдержадміністрації Богдан Кузнец.

Щеплення в районі проводяться силами центрів масової вакцинації, мобільних бригад та стаціонарних пунктів. На вибір людей три вакцини -  Короновак, Комірнаті (Пфайзер) та Астра-Зенека.

#Вакцинація
#Хмільницька_РДА