17 вересня 2021 року

Богдан Кузнец: усі бажаючі можуть вакцинуватися в центрах вакцинації

22.07.2021 Кількість переглядів: 175

В Україні стартував п'ятий етап вакцинації від COVID-19, тепер вакцинують усіх охочих. Якщо ви бажаєте отримати вакцину, потрібно прийти на огляд до свого сімейного лікаря, який за станом здоров'я і  життєвих обставин допоможе визначити, яку саме вакцину варто використовувати саме вам. Людина сама вибирає вакцину, якою хоче зробити щеплення, залежно від своїх потреб.

Далі потрібно звернутись у центр вакцинації, де вам зроблять щеплення.

Людям, які бажають отримати щеплення, потрібно мати при собі посвідчення особи, аби медичні працівники могли ідентифікувати особу та правильно занести дані у відповідні реєстри.

Запис на вакцинацію:

у Хмільнику за телефоном: 096-846-56-16,

в Калинівці за телефоном : 067-435-93-03,

в Козятині за телефоном: 098-39-94-175

Центри масової вакцинації працюють:

у  Хмільнику - на   2 поверсі  колишньої будівлі дитячої поліклініки по вулиці Пушкіна 64.

в Калинівці - у приміщенні Будинку культури, за адресою вулиця  Вадима Нестерчука, 22 .

в Козятині – будівля кінотеатру, за адресою вул. Героїв Майдана,

де вам зроблять щеплення.

Список центрів вакцинації: https://list.covid19.gov.ua/

Час прийому у сімейного лікаря узгоджуйте  в телефонній розмові.

Маломобільним категоріям населення пропонують звернутися до свого сімейного лікаря або за номером контакт-центру МОЗ (0 800 60 20 19) для того, щоб викликати мобільну бригаду для вакцинації вдома.

За  прогнозами епідеміологів, восени Україну чекає нова хвиля COVID-19, яку спровокує версія "Дельта". Один з ефективних методів захисту від коронавірусу є вакцинація, яка наразі  доступна для усіх бажаючих.