Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
21 січня 2020 року
для людей з обмeженими можливостями

Чотири навчальні заклади Вінниччини увійшли до ТОП-200 найкращих шкіл України за результатами ЗНО

11.09.2019 Кількість переглядів: 49

9 вересня, під керівництвом голови ОДА Валерія Коровія відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

 

Під час засідання очільник області заслухав інформацію керівників департаментів та служб щодо основних напрямків життєдіяльності та розвитку регіону.

Валерій Коровій акцентував увагу на роботі навчальних закладів, відзначивши Тиврівський ліцей-інтернат, який посідає 6 місце в області за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Під час щотижневої наради в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк поінформував про рейтингові показники ЗНО. За словами посадовця, цьогоріч до ТОП-200 найкращих шкіл України увійшли: Вінницький технічний ліцей, фізико-математична гімназія №17 ВМР, Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради та НВК: ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей №7 ВМР.

За результатами зовнішнього незалежного оцінювання м.Вінниця посідає 8 сходинку в Україні, область – 9 місце.

У ході щотижневої наради заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк поінформувала, що протягом останніх двох тижнів в області не було малюкової та дитячої смертності. 

У свою чергу, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна поінформувала про особливості призначення субсидій з 1 жовтня поточного року, ключові заходи у напрямку протидії насильству в сім’ї.

Про перебіг осінніх польових робіт в області поінформував директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук.  Так, на Вінниччині триває збір пізніх культур, а низка південних районів області розпочали збір кукурудзи на зерно.  Врожайність становить від 70 до 100ц. Натомість, в Оратівському районі вже розпочато посів озимих культур.

Підсумовуючи засідання, голова ОДА Валерій Коровій дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів за напрямками роботи.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація