05 грудня 2021 року

Денис Шмигаль: Розвиток науки — одна з передумов економічного зростання нашої держави

24.11.2021 Кількість переглядів: 140

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль провів зустріч із президентом Національної академії наук України Анатолієм Загороднім. Очільник Уряду наголосив на важливості розвитку наукового потенціалу країни.

«Держава приділяє особливу увагу розвитку науки та дослідницької інфраструктури, підтримці молодих талановитих українських науковців, адже саме такий шлях є передумовою економічного зростання», — зазначив Денис Шмигаль.

Анатолій Загородній поінформував Прем’єр-міністра про хід реформування Національної академії наук. Зокрема, для посилення виробничого потенціалу у сфері оборонно-промислового комплексу було створено Науково-технічну раду.

За словами очільника НАН України, завдяки підтримці Уряду, реалізуються програми забезпечення житлом молодих науковців, а також у 2021 році було суттєво збільшено фінансування дослідницьких лабораторій і груп молодих учених. Це дало змогу оголосити черговий конкурс на отримання грантів НАН України, за результатами яких фінансуються вже 14 молодіжних лабораторій та 56 груп.

Прем’єр-міністр зазначив, що підтримка молодих вчених має активно поширюватись на всі регіони України.