18 січня 2021 року

До уваги бажаючих взяти участь у виставці продовольчої продукції “Ukrainian Food Expo 2021”

12.01.2021 Кількість переглядів: 53

IV Міжнародна виставка продовольчої продукції “Ukrainian Food Expo 2021” буде проводитися 24 – 25 березня 2021 року у  м. Київ.

Місце проведення: Київ, Виставковий Центр “Київ Експо Плаза” (м. Київ, вул. Амстердамська, 1, Березівка)

Організатор виставки: U-Food Association

З 24 по 25 березня 2021 року відбудеться IV Міжнародна виставка продовольчої продукції “Ukrainian Food Expo”.

Ukrainian Food Expo — місце зустрічі всіх гравців продовольчого ринку та представників всієї ланки виробництва — від сировини до збуту.

Ефективна міжнародна b2b платформа, яка допомагає заявити ринку про себе та презентувати свій продукт цільовій аудиторії; ознайомитися з широким асортиментом харчових продуктів та напоїв; провести переговори з потенційними партнерами та укласти вигідні контракти; налагодити партнерство та корисні ділові зв’язки; розширити ринки збуту.

Ukrainian Food Expo 2021 збере на одному майданчику 200+ експонентів, 5 000 бізнес-відвідувачів, серед яких іноземні закупівельники з понад 50 країн світу.

Насичена ділова програма підніме актуальні теми і охопить 7 продовольчих галузей.

Кожен учасник матиме змогу:

• почути про досвід та специфіку експорту продукції до різних регіонів світу;
  • взяти участь у обговореннях основних питань галузі разом з найбільшими виробниками продуктів харчування Вашої категорії;
  • зустрітись за чашкою кави з іноземними покупцями з більш ніж 50 країн світу у комфортній зоні переговорів.

Ukrainian Food Expo - лише якісна аудиторія, серед якої провідні вітчизняні виробники харчових продуктів та напоїв, керівники та топ-менеджери у сегменті HoReCa та рітейлу, українські дистриб’ютори, іноземні імпортери та трейдери.

Організатор: U-Food Association та ТПП України

Телефон: +380 (63) 464 48 55

Контактна особа: заступник директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України Голятко Андрій (+380 67 662 96 56), email  b2bexpo@ucci.org.ua.

Сайт: https://ufexpo.org