Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
22 травня 2019 року
для людей з обмeженими можливостями

Електронна книжка користується широким попитом в бібліотеці

06.03.2019 Кількість переглядів: 39

        КЗ «Хмільницька  районна бібліотека для дорослих» – переможець  Всеукраїнського конкурсу в проекті української бібліотечної асоціації  «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації  в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу за програмою «Еразмус +»  одержала прекрасний подарунок  –  електронну книжку та бібліотечку нової сучасної літератури про Європейський Союз та країни Європейської спільноти.

         Книжки  поповнили фонд  районної бібліотеки та представлені на виставці   «Все про Європу:  Читай! Слухай! Дізнавайся!» у пункті Європейської інформації.     

         Електронна книжка – це перша електронна книжка в районній бібліотеці, що суттєво надає можливість задовольняти інформаційні потреби користувачів.

  Так ось, електронна книжка – чудо техніки користується неабияким попитом! Відвідувачі, читачі  та й самі працівники бібліотеки   знайомляться  з її сервісом, можливостями,  з  інформаційними  матеріалами про Європу, читають твори, як мовами оригіналів так і переведені українською мовою

         Є користувачі, особливо це люди поважного віку, яким цікаво просто потримати електронну книгу в руках, переглянути, а інші – успішно,  з впевненістю користуються чудом техніки,  читають та  замовляють інші твори …

        Тож електронна книжка  до послуг відвідувачів!

 

 

Хмільницька районна бібліотека для дорослих

 

  


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація