02 березня 2021 року

Гендиректор Української фінансової житлової компанії Василь Шкураков на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура» розповів про доступні механізми отримання житла громадянами

22.02.2021 Кількість переглядів: 24

«Компанія «Укрфінжитло», створена у 2020 році для того, щоб запровадити, перш за все, доступні фінансово-кредитні механізми, які будуть налаштовані для людей. Одним з них може бути програма фінансового лізингу.

Її основним посилом має бути те, що вона має забезпечити доступ представників таких професій, як військові, педагоги, поліціянти, медики, до можливості отримати власну квартиру на умовах фінансового лізингу і сплачувати мінімальний відсоток за користування такою послугою. Ця програма може бути розрахована строком на 20 років, і людина може мати можливості виконувати без значного впливу на власний або сімейний бюджет таку програму», - розповів Василь Шкураков.