02 березня 2021 року

Голова Парламенту: Україні потрібні молоді лідери, готові до відповідальності

23.02.2021 Кількість переглядів: 13

Україна потребує людей, здатних до лідерства у різних сферах та готових до відповідальності. На цьому наголосив Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час зустрічі зі студентами Української академії лідерства.

«Завжди є частина суспільства, якій “треба більше за всіх”. Їй потрібно більше драйву, більше активностей, її бентежать ті чи інші проблеми. І є частина, яка буде слідувати за ними. Лідерів завжди небагато і хотілося, щоб саме серед вас були майбутні лідери», - сказав він.

Голова Парламенту зазначив, що навчання в Українській академії лідерства закладає фундамент, на якому будується майбутнє студентів та принципи, яких вони будуть дотримуватися у своїй діяльності. Дмитро Разумков також додав, що в громадському секторі, бізнесі, на державній службі, де вони працюватимуть в майбутньому, потрібна готовність бути лідером.

Дмитро Разумков наголосив, що для кожної людини, яка бачить себе в політиці, базовим має бути розуміння: політика важлива, але держава - важливіша.

Відповідаючи на запитання стосовно роботи Парламенту, Голова Верховної Ради підкреслив, що ключовий принцип - дотримання Регламенту та єдиних правил для всіх депутатських фракцій і груп.