17 серпня 2018 року

Голова райдержадміністрації Євгеній Буткевич взяв участь у виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради

13.06.2018 Кількість переглядів: 29

12 червня в м.Ладижин відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Зібрання відбулось на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником за участі голови облдержадміністрації Валерія Коровія, заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутатів обласної Ради, представників профільних департаментів облдержадміністрації, голів районних рад, райдержадміністрацій, сільських, селищних, міських голів та голів об’єднаних територіальних громад.

Хмільницький район на засіданні представляли голова районної державної адміністрації Євгеній Буткевич і заступник голови районної ради Анатолій Войцещук.

Присутні на Координаційній раді розглянули реалізацію в області державної політики в галузі фізичної культури та спорту і виконання заходів цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на  2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №49.