18 вересня 2019 року

Хмільниччина прощалася із загиблим на Донбасі захисником Сергієм Шандрою

08.08.2019 Кількість переглядів: 150

Сьогодні, 8 серпня, біля пам’ятного місця Героям Небесної Сотні, що в Хмільнику, відбувся мітинг пам’яті та прощання із загиблим в зоні операції об’єднаних сил Сергієм Шандрою з села Торчин Хмільницького району.

Провести воїна в останню дорогу зібралися його побратими, рідні, знайомі та близькі люди, жителі Хмільниччини,  військовослужбовці, працівники організацій, установ, служб району та міста.

Висловили свої співчуття матері та родині покійного перший заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Павло Горбатюк, голова громадської організації «Народне Віче Хмільника» Микола Михальнюк, заступник голови громадської організації "Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району" Олег Столяр.

Учасники мітингу вшанували загиблого воїна хвилиною мовчання.

Вічна пам'ять Сергію! Слава захисникам України!

Похоронять Сергія Шандру з військовими почестями на сільському кладовищі у рідному селі, в Торчині, де він народився і виріс, звідки пішов виконувати свій  військовий обов’язок захищати  країну.

Похорон відбудеться 9 серпня 2019 року о 12.00.год.