19 липня 2018 року

Хмільниччину відвідала делегація з Польщі

22.05.2017 Кількість переглядів: 164

З нагоди Дня Європи у Вінницьку область завітало багато делегацій з різних країн Європи.  20 травня голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич  зустрічали на Хмільниччині одну з них  - делегацію польських журналістів.

Нагадаємо, саме в цьому році відзначається 60-та річниця тісної співпраці.двох регіонів – Сьвєнтокшиського воєводства та Вінницької області.

Польські колеги поспілкувались з керівниками району та представниками влади міста, з представниками польської громади, відвідали Хмільницьку школу мистецтв та костел Святої Трійці, що у Хмільнику.

Польські гості знімали фільм про свій візит на Вінниччину та в Хмільницький край, зокрема. Його презентація відбудеться під час святкування 60-ї річниці співпраці.Сьвєнтокшиського воєводства та Вінницької області.