19 серпня 2019 року

Хмільницький «Зорецвіт» ім.В.Коцулима вдруге взяв участь у "Серпневому заспіві-2019" в Чорноморську

13.08.2019 Кількість переглядів: 19

З 9 по 11 серпня в мальовничому місті Чорноморськ проходив ХІІІ-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва імені Юрія Штельмаха «Серпневий заспів - 2019». Цьогоріч заявки на участь у фестивалі подали 12 ансамблів та 18 хорових колективів, а це близько 700 учасників творчих колективів з усіх куточків України.  Хмільницький край, вдруге поспіль, представляв народний аматорський хоровий колектив української пісні «Зорецвіт» ім.В.Коцулима.

9 серпня проходив огляд хорових колективів. За умовами конкурсу кожен з колективів мав виконати три твори, один з яких обов’язково виконувався без музичного супроводу.

На огляд конкурсній комісії народний аматорський хоровий колектив української пісні «Зорецвіт» ім.В.Коцулима також виконав три твори: «Моя ти, Земле» (муз.А.Плашкевича), українська народна пісня «Зелений дубочку» (в обробці П.Дубового) та «Гей сідлайте хлопці коней» (муз.А.Плашкевича).

Глядачі з душевною теплотою приймали кожен колектив. Не залишився без уваги і «Зорецвіт».

В заключний конкурсний день всі учасники фестивалю пройшли святковою ходою центральними вулицями міста, яка закінчилася гала-концертом на Чорноморському узбережжі. Перед початком гала-концерту конкурсне журі провело нагородження колективів-переможців. Народний аматорський хоровий колектив української пісні «Зорецвіт» ім.В.Коцулима за участь у ХІІІ-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва імені Юрія Штельмаха «Серпневий заспів – 2019» був нагороджений дипломом.

Відділ культури і туризму Хмільницької районної державної адміністрації