26 березня 2019 року

Інформаційне повідомлення про виплату житлових субсидій у готівковій формі через АТ «Ощадбанк»

13.03.2019 Кількість переглядів: 38

Відповідно до змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій, управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької  райдержадміністрації повідомляє наступне:

від 12 березня Ощадбанк розпочав процес виплат субсидій у готівковій формі тим громадянам, які не є пенсіонерами і яким субсидію було призначено до 31 грудня 2018 року.

Відтак, кожен може отримати субсидію через систему грошових переказів "Швидка копійка" у будь-якому відділенні Ощадбанку, пред'явивши паспорт та ідентифікаційний код.

У відділеннях Ощадбанку м.Хмільник та с.Уланів представники управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації надавали роз'яснення одержувачам субсидій.

Разом з тим, в Ощадбанку радять перед відвідуванням банку, для зручності громадян,  пройти реєстрацію на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua або в контакт-центрі Ощадбанку за телефоном 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг.

Також повідомляємо, що  у квітні субсидіанти аналогічним чином отримають кошти за березень, а у травні - за квітень.

Управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької райдержадміністрації