Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
26 червня 2019 року
для людей з обмeженими можливостями

Керівники органів місцевого самоврядування Хмільницького району взяли участь у семінарі з питань поширення кращих практик та корисних ініціатив у громадах Вінниччини

10.10.2018 Кількість переглядів: 103

 9 жовтня  у рамках семінару «Поширення кращих практик та корисних ініціатив для органів місцевого самоврядування, спрямованих на розвиток територіальних громад Вінниччини», відбулась зустріч представників органів місцевого самоврядування Хмільницького району з керівництвом обласної державної адміністрації та обласної Ради, Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

У зустрічі взяли участь: заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк.

Учасники семінару обговорили ключові аспекти розробки програм та написання проектів, ефективне впровадження нового досвіду на місцях, у громадах.

Звертаючись до присутніх, Олександр Крученюк зауважив про реалізацію  програм та проектів, відповідно до Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад: «На сьогодні, за результатами Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, є можливість реалізувати 11 проектів.  Також цього року на реалізацію відповідних проектів було додатково виділено 8 млн. грн. з обласного бюджету. Варто зазначити, що Хмільницький район має значний потенціал для подальшого втілення програм та написання проектів різних рівнів». Під час зустрічі заступник голови ОДА також зазначив про реалізацію екологічних проектів на території Хмільницького району.

У рамках семінару, заступник голови Вінницької обласної Ради Михайло Кременюк розповів про основні програми, які реалізовуються на Вінниччині, а саме: «Питна вода»; Обласна цільова соціальна програма оздоровлення, відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року; Обласна цільова соціальна програма «Молодь Вінниччини» на 2016-2018 роки; Обласна цільова комплексна програма підтримки сім'ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року; цільова соціальна програма розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2016-2020 роки; Програма розвитку культури Вінницької області на2018-2022 роки; Регіональна програма сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки; Регіональна цільова програма будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки та інші.

Очільників громад також привітав керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, відзначивши ефективну співпрацю Асоціації з органами місцевого самоврядування Хмільницького району. Під час зустрічі Віктор Вікалюк також поінформував про підготовку інформаційних матеріалів з написання грантових проектів.

У програмі семінару передбачено ознайомлення з роботою ГО «Гармонія» (для людей з обмеженими фізичними можливостями), відвідування Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Якушинецької ОТГ. В рамках семінару Вінницю також відвідають представники органів місцевого самоврядування Піщанського, Мурованокуриловецького та Крижопільського районів.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація