14 липня 2020 року

Максим Мазурик: "Кожен має знати Конституцію нашої держави, а головне – дотримуватись і поважати її"

26.06.2020 Кількість переглядів: 126

В Україні щорічно 28 червня святкують важливе державне свято – День Конституції. Саме у цей день, 1996 року, Верховна Рада затвердила українську Конституцію. Її розглядали 23 години поспіль цілу ніч з 27 на 28 червня і вранці того дня 315 депутатів проголосували «за».

Впевнений, прийняття Основного Закону нашої держави - визначна подія в iсторiї України та в житті її народу. Значною мірою ця подія уособлює саму Українську державність. Конституція змальовує ту модель українського суспільного життя, якої всі ми – держава і народ – спільними зусиллями мали б осягнути. Разом з тим в Основному Законі враховано історичний досвід українського народу та кращі світові традиції.

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, забезпечило стабілізацію суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в країні, навіки закарбувало волю українців жити у власній суверенній державі, посприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої Батьківщини на світовій арені.

Конституція непорушно та назавжди закріплює одвічні фундаментальні цінності громадян України. Це — свобода, справедливість, гідність, демократія, правова держава та мир. Разом з тим Основний Закон є головним  чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Святкування Дня Конституції України – це чудова можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші побратими знову захищають суверенітет і цілісність країни.

Переконаний, кожен має знати Конституцію нашої держави, а головне – дотримуватись і поважати.

Вірю, що Основний Закон України може об’єднує усі покоління в переконанні, що Батьківщина починається з кожного і від кожного з нас залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини, свідомого громадянина своєї країни.

Наш високий громадянський обов’язок – слідувати положенням Конституції і  підвищувати правову культуру суспільства.

У День Конституції України відзначає своє свято молодь нашої держави, чим підкреслюється виняткове значення молодого покоління в нашій суверенній країні.

Бажаю юнакам і дівчатам творчої енергії, незалежних думок і сил задля  втілення в життя всього, до чого прагне ваш розум, душа та тіло, задля щасливого життя в успішній, процвітаючій країні.

З нагоди державних свят щиросердно бажаю  миру та добра, міцного здоров’я і родинного затишку, стійкості та витримки, впевненості, сили, гідності, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

Із святом вас, дорогі співвітчизники!

Слава Україні!!!

Голова Хмільницької районної