02 березня 2021 року

Міністр фінансів України Сергій Марченко розповів на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура» про категорії громадян, які зможуть скористатися програмою «Доступна іпотека під 7%»

22.02.2021 Кількість переглядів: 11

«Хто може скористатись програмою? Усі громадяни, які відповідають критеріям, відповідають своїм можливостям отримати такий кредит і мають ділову репутацію, яка дозволяє їм це отримати. У 2021 році реалізація програми буде здійснюватися через кошти програми «5-7-9%»- через Фонд розвитку підприємництва». У нас досить реалістичні плани — видати 5 млрд грн кредитів, і 5 тисяч сімей потенційно вже в 2021 році зможуть скористатися програмою. Ці плани можуть змінитися, якщо програма дуже швидко буде реалізована», - сказав Міністр фінансів України Сергій Марченко.

#forum_ukraine30 #україна30 #інфраструктура