26 червня 2019 року

Місія публічної бібліотеки в сучасному суспільстві

15.04.2019 Кількість переглядів: 45

Саме під такою назвою 11 квітня в Хмільницькій районній бібліотеці для дорослих пройшов районний семінар для працівників бібліотечних закладів.

Привітала учасників семінару директор КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих» Зоя Попова. Вона підкреслила, що в сучасних умовах висока фахова компетентність бібліотекаря набуває великого значення. Бібліотекарі мають вільно орієнтуватися в інформаційному просторі. На закінчення підбила підсумки комплексної перевірки, яка відбулася 4 квітня 2019 року.

Бібліотекар по обслуговуванню юнацтва Людмила Курилюк проінформувала присутніх про оголошення обласного конкурсу молодіжної творчості «Наша рідна земля Україною зветься».

Бібліотекар сектору комплектування та каталогізування фондів Марія Пічкар розповіла про побудову та властивості УДК, а також висвітлила особливості методики індексування видань за УДК.

Доповнила розповідь бібліотекар КЗ «Хмільницька районна дитяча бібліотека» Надія Біла.

Після семінару було проведено майстер - клас «Вчимося створювати електронні презентації» зав. методично – бібліографічного відділу Оленою Мазур та інженером – програмістом Віталієм Коновалюком.

За інформацією Хмільницької районної бібліотеки для дорослих