Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
21 січня 2020 року
для людей з обмeженими можливостями

На базі Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки відкрито футбольний майданчик із штучним покриттям

06.09.2019 Кількість переглядів: 58

Сьогодні, 5 вересня, у Тиврівському ліцеї, що на Вінниччині, відбулася довгоочікувана подія – урочисте відкриття новозбудованого спортивного майданчика зі штучним покриттям. Розмір майданчика 42м х 22м.

Даний проект реалізовано в рамках Державної бюджетної програми «Будівництво футбольних полів із штучним покриттям в регіонах України». Вартість спорудження об'єкта складає 1 млн. 348 тис.грн., з яких 675 тис грн. -  кошти Державного бюджету.  (У 2017 році з районного бюджету виділено 481 тис.грн., які освоєно на здійснення підготовчих робіт (влаштування основи майданчика, спорудження огорожі та ін.). У 2019 році з бюджету Тиврівської селищної ради виділено 193,278 тис.грн.).

Розпочалося дійство з традиційного перерізання стрічки представниками влади та спортсменами.

Право першим привітати тиврівчан із важливою подією було надано голові обласної державної адміністрації Валерію Коровію, який завітав на урочисту подію. Валерій Коровій подякував вихованцям Тиврівського ліцею - інтернату поглибленої підготовки в галузі науки за високі досягнення у навчанні та побажав нових звершень: «Спортивний майданчик збудовано завдяки спільним зусиллям. Дуже приємно відзначати, що у такий складний для країни час ми крок за кроком можемо розбудовувати  спортивну інфраструктуру Вінницької області - адже найголовніше, що наші діти матимуть змогу підвищувати  рівень  та якість занять фізичною культурою і спортом».

Голова облдержадміністрації підписав на пам’ять ліцеїстам футбольний м’яч. Розважали гостей свята показовими виступами спортсменів та номерами художньої самодіяльності. Після завершення урочистостей відбувся товариський футбольний матч.

Відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, створено належні умови для забезпечення фізичного розвитку та рухової активності дітей, популяризації здорового способу життя і підвищення престижу спорту у Тиврівському районі.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація