22 жовтня 2020 року

На сьогодні на Хмільниччині 30 осіб, що хворіли на COVID-19, одужали

24.06.2020 Кількість переглядів: 306

Станом на 09.00 год 24 червня 2020 року на Хмільниччині  зафіксовано 1 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, жінка з Хмільницького району. Вона знаходиться на лікуванні у Вінницькій ЦРЛ. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 76, з них  30 – одужали та виписані з лікарні,  31 – на самоізоляції за місцем проживання, 6 - направлено в Вінницьку ЦРЛ, 1 - померла.   На лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні – 13 осіб, з них 8 - Хмільниччина, 5 - Літинський район.

Виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!