05 грудня 2020 року

На сьогодні на Хмільниччині 328 осіб, що хворіли на COVID-19, одужали

19.11.2020 Кількість переглядів: 141

Станом на 09.00 год 19 листопада  2020 року, за добу, на Хмільниччині зафіксовано 4 нових випадки захворювання на COVID-19 і 7 осіб, що хворіли на  COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник - 414, з них  328 – одужали,  65 – на самоізоляції за місцем проживання, 10 - померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 10 осіб, 1 особа - у Вінницькій ЦРЛ.

Виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!