24 жовтня 2020 року

На сьогодні на Хмільниччині 54 особи, що хворіли на COVID-19, одужали, нових випадків захворювання не зареєстровано

03.07.2020 Кількість переглядів: 402

Станом на 09.00 год 03 липня 2020 року на Хмільниччині  не зафіксовано нових випадків  захворювання на COVID-19 та  54 особи, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 84, з них  54 – одужали,  17 – на самоізоляції за місцем проживання, 7 - направлено в Вінницьку ЦРЛ, 1 - померла.   На лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні – 9 осіб, з них 5 - Хмільниччина, 4 - Літинський район.

Виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!