27 жовтня 2020 року

На сьогодні на Хмільниччині 70 осіб, що хворіли на COVID-19, одужали

09.07.2020 Кількість переглядів: 310

Станом на 09.00 год 09 липня 2020 року на Хмільниччині не зафіксовано нових випадків захворювання на COVID-19 та 70 осіб, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 86, з них 70 – одужали, 11 – на самоізоляції за місцем проживання, 1 - померла. На лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні – 5 осіб, з них – 2 Хмільницький район, 2 – Хмільник, 1- Літинський район.

Виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!