27 жовтня 2020 року

На сьогодні на Хмільниччині 95 осіб, що хворіли на COVID-19, одужали

25.08.2020 Кількість переглядів: 265

Станом на 09.00 год 25 серпня 2020 року на Хмільниччині зафіксовано 9 нових випадків захворювання на COVID-19  і 95 осіб, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 129, з них  95 – одужали,  19 – на самоізоляції за місцем проживання, 3 - померли, на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні перебуває 10 осіб, 2- у Вінницькій ЦРЛ.

Виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!