27 січня 2022 року

На сьогодні в Хмільницькому районі одужали 12350 осіб, що хворіли на COVID-19

12.01.2022 Кількість переглядів: 188

Станом на 09.00 год  12 січня, за тиждень, в Хмільницькому районі  (території Глуховецької селищної, Війтівецької сільської, Іванівської сільської, Калинівської міської, Козятинської міської, Махнівської сільської, Самгородоцької сільської, Уланівської сільської, Хмільницької міської територіальних громад)  зафіксовано 203 нових випадки  захворювання на COVID-19, 122 особи одужали. Загальна кількість підтверджених випадків – 13228, з них 12350- одужали, 372-  на самоізоляції за місцем проживання (на амбулаторному лікуванні), 342- померли, на стаціонарному лікуванні – 164 особи.

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДУ "Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Одним із найефективніших способів попередження і полегшення перебігу  коронавірусної хвороби є вакцинація.

Будьте свідомими, подбайте про себе та своїх близьких!