17 вересня 2021 року

На сьогодні в Хмільницькому районі одужали 7648 осіб, що хворіли на COVID-19

22.07.2021 Кількість переглядів: 109

Станом на 09.00 год  22 липня 2021 року, за добу, в Хмільницькому районі  (території Глуховецької селищної, Війтівецької сільської, Іванівської сільської, Калинівської міської, Козятинської міської, Махнівської сільської, Самгородоцької сільської, Уланівської сільської, Хмільницької міської територіальних громад)  зафіксовано 2 нових випадки  захворювання на COVID-19, одужали – 6 осіб. Загальна кількість підтверджених випадків – 7844, з них 7648 - одужали, 8 -  на самоізоляції за місцем проживання (на амбулаторному лікуванні), 186 - померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній лікарні – 3 особи, в Козятинській центральній лікарні – немає хворих на COVID-19, в Калинівській центральній лікарні – немає хворих на COVID-19.

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДУ "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!