17 вересня 2021 року

На сьогодні в Хмільницькому районі одужали 7719 осіб, що хворіли на COVID-19

14.09.2021 Кількість переглядів: 76

Станом на 09.00 год  14 вересня 2021 року, за добу, в Хмільницькому районі  (території Глуховецької селищної, Війтівецької сільської, Іванівської сільської, Калинівської міської, Козятинської міської, Махнівської сільської, Самгородоцької сільської, Уланівської сільської, Хмільницької міської територіальних громад)  зафіксовано 5 нових випадків  захворювання на COVID-19, 2 особи одужали. Загальна кількість підтверджених випадків – 8032, з них 7719 - одужали, 107 -  на самоізоляції за місцем проживання (на амбулаторному лікуванні), 190 - померли, на стаціонарному лікуванні -11 осіб.

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДУ "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Одним із найефективніших способів попередження і полегшення перебігу  коронавірусної хвороби є вакцинація.

Будьте свідомими, подбайте про себе та своїх близьких!