19 жовтня 2021 року

На сьогодні в Хмільницькому районі одужали 7958 осіб, що хворіли на COVID-19

12.10.2021 Кількість переглядів: 108

Станом на 09.00 год  12 жовтня 2021 року, за добу, в Хмільницькому районі  (території Глуховецької селищної, Війтівецької сільської, Іванівської сільської, Калинівської міської, Козятинської міської, Махнівської сільської, Самгородоцької сільської, Уланівської сільської, Хмільницької міської територіальних громад)  зафіксовано 20 нових випадків  захворювання на COVID-19, 17 осіб одужало. Загальна кількість підтверджених випадків – 8633, з них 7958 - одужали, 395 -  на самоізоляції за місцем проживання (на амбулаторному лікуванні), 202- померли, на стаціонарному лікуванні -76 осіб.

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДУ "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Одним із найефективніших способів попередження і полегшення перебігу  коронавірусної хвороби є вакцинація.

Будьте свідомими, подбайте про себе та своїх близьких!