21 січня 2018 року

На Хмільниччині відбувся фестиваль "Різдвяні дзвіночки"

11.01.2018

10 січня в Хмільницькому районному Будинку культури відбувся традиційний фестиваль "Різдвяні дзвіночки".

Учасників, запрошених і глядачів святкового дійства привітали з Різдвом Христовим митрополит Вінницький і Барський Симеон, заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Микола Чикотун, заступник голови Хмільницької районної ради Анатолій Войцещук.

У заході взяли участь хорові колективи , загалом 20 недільних шкіл при православних храмах Хмільниччини. Вони виконали різноманітні колядки, традиційні різдвяні пісні.

Цього ж дня митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Божественну літургію у храмі Святої Трійці, що у  місті Хмільник.

Владиці співслужило духовенство району на чолі із благочинним протоієреєм Михаїлом Шикируном.