Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
17 січня 2019 року
для людей з обмeженими можливостями

"Пенсійники Вінниччини - проти корупції"

15.05.2018 Кількість переглядів: 78

Днями одночасно у всіх територіальних відділах обслуговування громадян та прозорих офісах  Пенсійного фонду Вінниччини стартував антикорупційний флешмоб під гаслом:«Пенсійники Вінниччини - проти корупції». Участь у заході взяли і працівники Хмільницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області. 

В органах Пенсійного фонду Вінниччини робота з питань запобігання корупції націлена на убезпечення працівників від порушень норм антикорупційного законодавства і для цього обираються доступні методи для його роз’яснення - тож складні речі подаються простими словами. 

Відтак, методична та роз’яснювальна робота з питань мінімізації корупційних проявів займає основне місце. Дієвим методом є проведення різного роду заходів із залученням громадськості: опитування, анкетування, а також проведення флешмобів, які несуть серйозний енергетичний посил та формують громадську думку.

Проведена Акція спрямована на формування неприйняття корупції та зменшення кількості людей, лояльних до цього негативного явища.

Для проведення заходу фахівці підготували плакати на антикорупційну тематику. 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація