Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
15 серпня 2020 року
для людей з обмeженими можливостями

Під час апаратної наради в облдержадміністрації підбивали підсумки 2019 року та окреслювали стратегічні завдання на 2020-й

14.01.2020 Кількість переглядів: 105

Сьогодні, 13 січня, під керівництвом голови ОДА Владислава Скальського відбулась перша у 2020 році апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та служб області.

 

«Сподіваюсь,що 2020-й рік буде не менш успішним та результативним для області,ніж попередній. Проте можу спрогнозувати,що він точно буде не з найлегших: нас очікує багато трансформацій як на державному, так і на обласному рівні. Це і подальше впровадження основних реформ, зокрема, завершення реформи децентралізації та пов’язані з цим зміни в адміністративно-територіальному устрої країни. Реформування торкнеться  бюджетної сфери, а також медичної та освітньої галузей. Тож бажаю усім педантичності у виконанні завдань, наполегливості  та уваги до деталей»,- зазначив Владислав Скальський.

Очільник області заслухав інформацію про виконання обласного бюджету та  підсумки роботи казначейства, стан агропромислового комплексу регіону, питання медичного та соціального забезпечення, освітньої галузі, тощо.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський  доповів, що обласний бюджет 2019 року за дохідною частиною виконаний на 100,5% ,  за рахунок перевиконання на рахунку сконцентровано 12 млн грн. Головний фінансист області наголосив, що  за підсумками року  по обласному бюджету відсутня кредиторська заборгованість. По  рахунках Держказначейства  наприкінці минулого тижня проведено перші перерахунки, тож аванс працівникам бюджетної галузі буде виплачено вчасно.

В.о директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк поінформував про використання освітньої субвенції на забезпечення автомобілями інклюзивно-ресурсних центрів. Зокрема, зазначив, що  закуплені усі транспортні засоби, які планували. Економія на закупівлях через систему Prozorro становить 675 тис грн. Закуплено  40 кабінетів природничо-математичного циклу на 9,9 млн грн ( використано 96% коштів цільової субвенції), економія становить 118 тис грн. Також для потреб освітніх закладів області  минулоріч  закупили 769 комп’ютерів, зекономивши  126 тис грн. державних коштів.

Про стан медичної галузі поінформувала директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Людмила Грабович, зазначивши, що свята в області пройшли спокійно : «Для екстренки це були найспокійніші Новий  рік та Різдво за останні роки. Епідемічна ситуація в області на даний час на 27% нижча порогового рівня по захворюваності на грип та ОРЗ. Проте зафіксовано  по області 5 випадків грипу А , який  дає тяжкі ускладнення». Посадовець запевнила, що противірусні препарати в медичних закладах є в наявності.

У свою чергу, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Олександр Мельник поінформував про фінансування виплати субсидій: «За 2019 рік загальна сума субсидій населенню становила понад 1 млрд 660 млн грн. Загальна сума призначених соціальних допомог  склала 2 млрд 123 млн грн., що на76 млн більше,ніж у 2018 році. Загалом охоплення соціальними послугами, які надають соціально-територіальні центри, за минулий рік становить 97% , тобто майже усі, хто потребує допомоги, її отримує(для порівняння: в 2017 році охоплення послугами становило 62%)».

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук розповів про досягнення  галузі АПК, зазначивши, що за підсумками року, регіон демонструє найкращі показники в державі у галузі рослинництва  і тваринництва.

Посадовець акцентував  увагу на тому, що в області на 100% пройшли розрахунки за земельні частки паї. Нормативно-грошова оцінка земель на рівні області складає майже 10%. Фактично в грошовому еквіваленті виплачено  пайовикам 3 млрд 450 млн грн. На початок року заборгованості за земельні частки паї в області немає.

Підсумовуючи засідання, голова ОДА Владислав Скальський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів за напрямками роботи.

Очільник регіону ще раз наголосив, що попереду досить непростий рік:  «Протягом свят, в рамках усієї країни, велась активна робота по контролю за законністю працюючих АЗС та по припиненню грального бізнесу, який зараз маскується, мутує і потребує пильної постійної уваги. Далі будемо працювати над обігом деревини – це серйозний пріоритет на рівні країни: вся деревина має обліковуватись в електронній системі. Не повинно бути лісовозів, які везуть деревину без чіпів. Наступна галузь, якою ми будемо системно займатися  - корисні копалини. Тож необхідно вже готувати інформацію по корисним копалинам місцевого значення. Так, галузь за галуззю, ми будемо відпрацьовувати ті, де досить серйозно був присутній тіньовий бізнес»,- підсумував Владислав Скальський.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація