Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 квітня 2021 року
для людей з обмeженими можливостями

Підбито підсумки районного конкурсу дитячого малюнка "Громада моєї мрії!"

28.05.2020 Кількість переглядів: 1087

26 травня 2020 року відбулося засідання конкурсної ради районного конкурсу дитячого малюнка «Громада моєї мрії!» за участі голови Хмільницької районної державної адміністрації Максима Мазурика, голови Хмільницької районної ради Зої Бонсевич, заступника голови райдержадміністрації Юрія Шевченка. 

Конкурс проводився з метою виявлення та підтримки творчих художніх здібностей і талантів юних дарувань Хмільницького району, виховання національно-патріотичних почуттів та любові до України, надання можливості дітям висловити думки та власне світобачення через малюнки, проявляючи свою творчість, креативність та оригінальність.

 
У Конкурсі взяли участь учні навчальних закладів Хмільницького району, Конкурс проводився у трьох вікових категоріях: 
- молодша: від 5 до 9 років - подано 28 робіт;
- середня: від 10 до 13 років - подано 54 роботи;
- старша: від 14 до 17 років -  13 робіт.
 
Загалом подано 95 робіт, малюнки  виконані на різному матеріалі (ватман, картон, полотно) і в різних техніках малювання (масло, акварель, туш, кольорові олівці).  Усі роботи дуже різноманітні, а діти надзвичайно талановиті. У малюнках діти висвітлили різні важливі теми, що стосуються життя громади: патріотизм, родинний затишок, спортивну тематику, соціальні  послуги для людей з обмеженими фізичними можливостями, розвиток інфраструктури. Присутнім членам конкурсної ради було досить складно серед такої кількості цікавих робіт визначити найкращі.

Разом з тим переможцями стали:
 
Молодша категорія:  від 5 до 9 років
 
Бондар Аня 6 років село Томашпіль – 1 місце,


 
Білаш Валерія 9 років село Голодьки – 2 місце,


 
Лебідь Тетяна 9 років село Уланів – 2 місце,


 
Дорош Маргарита 9 років село Воронівці – 3 місце,
 


Німіровська Анна 8 років село Лелітка – 3 місце,
 


 
Шахнюк Олександра 8 років село Сьомаки – 3 місце.


 
 
Середня категорія: від 10 до 13 років
 

Геруцький Іван 13 років село Березна – 1 місце,


 
Грамарчук Софія 12 років село Рибчинці – 2 місце,
 


Лесько Олександра  13 років село Уланів – 2 місце,


 
Соколюк Вікторія 13 років село в. Митник – 3 місце,
 

Алєксєєва Єлісавєта 11 років село Куманівці – 3 місце,


 
Юхимчук Данило  11 років село Лип’ятин – 3 місце.
 
 


Старша категорія:  від 14 до 17 років
 
Степанюк Діана 14  років  село Кропивна – 1 місце,


 
Буга Олена  15 років село Лозова – 2 місце,


 
Гордієвська Яна  16 років, Некрасова Ольга 17 років село Лозова – 3 місце, село Лозова – 3 місце.


 
  
Переможці визначені у кожній віковій категорії отримають дипломи першого, другого, третього ступенів та призи.


Роботи конкурсантів експонуються у виставковій залі Хмільницького районного Будинку культури, де усі охочі зможуть ознайомитись з ними та долучитись до чарівного світу  дитячої творчості.
 
Вітаємо переможців !!!
 
З усіма роботами учасників можна ознайомитись за посиланням: https://photos.app.goo.gl/bYvFsi8ngwpMkqFC9

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація