Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
26 червня 2019 року
для людей з обмeженими можливостями

Писанкове воскресіння

19.04.2019 Кількість переглядів: 89

Саме під такою назвою сьогодні, 19 квітня, в читальній залі Хмільницької районної бібліотеки для дорослих з нагоди Великодня пройшов районний святковий захід  для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Відкрила це особливо духовне дійство начальник служби у справах дітей Хмільницької районної державної адміністрації Оксана Костюк. 

 " Для українців Великдень – особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. А коли до Всесвіту звертаються діти, то все має збутися", - зазначила Оксана Василівна. 

Учасників заходу привітали та взяли безпосередню участь у ньому перший заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Павло Горбатюк і заступник голови Хмільницької районної ради Анатолій Войцещук.

Під чуйним і чітким керівництвом майстра краси, людини, яка в свої картинах, витинанках оспівує красу України,  Дмитра Власійчука діти, а також їхні мами, які вперше взяли писачок до рук, організатори свята та гості створювали свої власні писанки. 

Усіх без винятку захопила чудодійна робота, а ті, хто вперше прийняв участь у заході, зазначили, що їхній настрій дивним чином покращився.    

Усім дітям на завершення було вручено великодні солодкі подарунки  та зроблено фото на згадку. 

Захід відбувся за ініціативи служби у справах дітей райдержадміністрації, за активної підтримки та сприянння Хмільницької районної бібліотеки для дорослих, Хмільницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді.  

 

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація