15 листопада 2018 року

Працівники культури Хмільниччини приймали вітання з професійним святом

08.11.2017 Кількість переглядів: 85

Сьогодні, 8 листопада, в малому залі Хмільницького районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Працівників культурної галузі Хмільниччини з професійним святом привітали заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Микола Чикотун,  заступник керівника виконавчого апарату Хмільницької районної ради Валерій Нечипорук.

"Бажаю вам усіх земних гараздів. Щоб на роботу ви йшли з гордістю, а з роботи з піснею. Мирного неба усім нам. Хай вам щастить на довгі роки", - сказав заступник голови райдержадміністрації Микола Чикотун.

"Ви є берегинями духовної скарбниці нашої рідної України. Тільки ви зберігаєте той спадок, який ми отримали від своїх пращурів. Бажаю вам здоров'я, творчих успіхів, вдячного глядача, всього найкращого", - зазначив заступник керівника виконавчого апарату районної ради Валерій Нечипорук.

Заступник голови райдержадміністрації Микола Чикотун і заступник керівника виконавчого апарату районної ради Валерій Нечипорук вручили почесні грамоти райдержадміністрації і районної ради найкращим працівникам культури Хмільницького краю.

Працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом привітали та вручили почесні грамоти, подяки директор Хмільницького районного Будинку культури Лариса Ковальчук, начальник відділу культури та туризму Микола Стукан, директор Хмільницької районної бібліотеки Зоя Попова.

В рамках урочистостей було відзначено та вручено грошові винагороди переможцям першого районного конкурсу "Легенди рідного краю".

Чудовими українськими піснями вітали колег аматори пісенної сцени Хмільниччини, гурти районного Будинку культури.