15 листопада 2018 року

Прем’єр-міністр пропонує реформувати Службу у справах ветеранів і посилити державну політику у сфері соцзахисту цієї категорії громадян

08.11.2018 Кількість переглядів: 6

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує реформувати Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, посилити її і активно ухвалювати рішення, які дозволять організувати потрібний соціальний захист цієї категорії громадян. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Уряду, коментуючи результати зустрічі з представниками ветеранських організацій. За словами Володимира Гройсмана, виконання їх пропозиції щодо створення окремого міністерства у справах ветеранів потребуватиме часу, але «ані ветерани, ані проблеми ветеранів не можуть чекати».

«Я запропонував варіант, який є якісним і зможе визначити підходи до вирішення проблем ветеранів і формування політики, - сказав Володимир Гройсман. - В найближчі тижні ми могли б запропонувати реформу (Служби). Я також запропонував внести узгоджену кандидатуру (Глави Служби)».

Він наголосив, що як Глава Уряду братиме активну участь у формуванні потрібних рішень, аби запустити роботу Служби і перетворити її на потужну інституцію.