Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 квітня 2019 року
для людей з обмeженими можливостями

Презентація Хмільницького відділення поліції у Хмільницькій міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості.

13.09.2018 Кількість переглядів: 107

12 вересня 2018 року у Хмільницькій міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця – Хмільницького відділення  поліції Калиновського відділу поліції.

 

  Основна діяльність Національної поліції України - це захист життя, здоров'я, прав і свобод громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, протидія злочинності, охорона громадського порядку, власності та  забезпечення громадської безпеки.

  Наразі в Хмільницькому відділенні поліції є потреба в кадрах. З 10 вересня 2018року розпочато набір в поліцію на зайняття вакантних посад поліцейських секторів реагування патрульної поліції та поліцейських ізоляторів тимчасового тримання ГУНП у Вінницькій області.

         Відкрила захід Ганна Городівська –начальник відділу взаємодії з роботодавцями Хмільницької міськрайонної філії,  яка ознайомила присутніх із ситуацією, що склалася на ринку праці району та мету проведення заходу.

              Заступник начальника Хмільницького відділення  поліції – майор поліції Олександр Рибак  розповів про основні службові обов’язки поліцейського, вимоги до кандидатів, умови праці, режим роботи , розмір заробітної плати , соціальне забезпечення, про можливість професійної підготовки за міжнародними стандартами. Також повідомив  про умови участі у конкурсі на заняття вакантних посад та відповів на запитання присутніх.

              Захід відвідало 12 безробітних, які були запрошені до Хмільницького відділення поліції для співбесіди та відбору претендентів.

         На завершення заходу  начальник відділу взаємодії з  роботодавцями Хмільницької міськрайонної філії Ганна Городівська та заступник начальника Хмільницького відділення  поліції – Олександр Рибак висловили сподівання на подальшу співпрацю.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація