15 листопада 2018 року

Президент України провів зустріч з Президентом Фінляндської Республіки

08.11.2018 Кількість переглядів: 12

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо.

Співрозмовники відзначили високу динаміку двостороннього політичного діалогу. Президент Порошенко наголосив на готовності України продовжувати зміцнення двостороннього співробітництва, зокрема у торгівлі. У цьому контексті відзначено важливість майбутнього візиту Президента Фінляндської Республіки до України.

Президент Нііністьо запевнив, що Фінляндія й надалі підтримуватиме Україну у боротьбі за відновлення суверенітету і територіальної цілісності, в тому числі шляхом підтримки реформ в нашій державі.

Петро Порошенко подякував за відчутну допомогу Фінляндії у подоланні гуманітарних наслідків російської агресії на Донбасі.

Сторони обговорили подальші кроки задля звільнення українських політичних в’язнів в Росії. Президент України подякував фінському колезі за його особисту активну позицію у цьому питанні.