15 липня 2020 року

Привітання голови облдержадміністрації Сергія Борзова до Дня Конституції України

28.06.2020 Кількість переглядів: 113

Що для нас Конституція? Чим важливий Основний Закон держави для кожного українця, кожного жителя Вінниччини?

Відповідь на ці запитання дуже проста: Конституція – це показник зрілості нації, код її ідентичності, власне, «державний паспорт» нашої країни. Ми живемо з нашою Конституцією вже 24 роки. Це дуже невеликий термін в історичній перспективі, але вкрай важливий для нації, яка відродилась і відстоює свою незалежність.

Щиро вітаю вас, дорогі земляки, з Днем Конституції України!

Вітаю і закликаю берегти власну країну. Наш Основний Закон вартий того, щоб гордитись ним і жити за нормами, прописаними у його статтях.  Недарма міжнародні експерти визнали українську Конституцію одним із найчіткіших та найбільш збалансованих політико-правових документів світу, що регламентує діяльність держави та її устрій.

Ми гуртуємось і робимо свою справу, ми рухаємось власним шляхом і тому ми сильні і незборимі.

Слава Україні!

голова обласної державної адміністрації                        Сергій Борзов