14 липня 2020 року

Про допуск працівників до роботи без оформлення трудових відносин та відповідальність за порушення законодавства про працю в цій частині говорили в райдержадміністрації

26.06.2020 Кількість переглядів: 127

Сьогодні, 26 червня, під керівництвом заступника голови Хмільницької районної державної адміністрації Юрія Шевченка  відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.

На порядку денному було розглянуто та всебічно обговорено питання  проведення роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання, які ведуть свою діяльність на території Хмільницького району  щодо  неприпустимості ними  допуску працівників до роботи без оформлення трудових відносин та відповідальності за порушення законодавства про працю в цій частині.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації