20 серпня 2018 року

Про соціальні гарантії для учасників АТО говорили в Маркушівській сільській раді

10.08.2018 Кількість переглядів: 20

9 серпня в приміщенні Маркушівської сільської ради, представниками Хмільницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Хмільницької райдержадміністрації та спеціалістами відділу Хмільницьке бюро правової допомоги Козятинського МЦ на виконання підпункту 7.2 заходів Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30.06.2016 р. №123 було проведено чергову інформаційну зустріч із учасниками антитерористичної операції та  членами їх сімей.

Під час проведення заходу було обговорено тему: "Соціальні гарантії для учасників АТО" - це пільговий проїзд, земельні питання, питання оздоровлення, надання пільг на комунальні послуги, безоплатне одержання ліків, лікарських засобів за рецептами лікарів, працевлаштування та методи їх вирішення.

Практичним психологом РЦ СССДМ Ліаною Сивак було надано психологічну допомогу та практичні поради у внутрішньо-сімейному  спілкуванні.

На завершення зустрічі учасникам було роздано буклети: «Пільги, права та гарантії для учасників АТО»,  «Поради психологів сім’ям учасників АТО».

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.