02 березня 2021 року

Про запровадження додаткових обмежувальних заходів на період адаптивного карантину на території Хмільницького району

23.02.2021 Кількість переглядів: 35

22 лютого, під керівництвом голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, голови райдержадміністрації  Богдана Кузнеца відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  В ході роботи було розглянуто та обговорено питання про запровадження додаткових обмежувальних заходів на період адаптивного карантину на території Хмільницького району.

За результатами доповідей начальника Хмільницького управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області  Василя Грушка, завідувача ВСП Хмільницький міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний  лабораторний центр МОЗ України»  Володимира Бойка та з урахуванням обговорень, керуючись протоколом  позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 лютого 2021 року №5, Комісія вирішила:

•  Головам сільських, селищних, міських громад розглянути питання щодо переведення загальноосвітніх закладів області на дистанційну форму навчання (за виключенням 1-4 класів, які здійснюють навчання очно).
  •  Керівникам підприємств, установ та організацій району, суб’єктам господарювання забезпечити безумовне виконання протиепідемічних вимог на підвідомчих об’єктах.
  •  Хмільницькому ВП ГУНП у Вінницькій області спільно з директорами КНП «Хмільницька ЦРЛ», КНП «Калинівська міська лікарня» та КНП «Козятинська міська лікарня»:

- Посилити  контроль за особами, які підлягають самоізоляції;

- Посилити контроль за роботою лікарів Центрів ПМСД району щодо повноти внесення в мобільний додаток «Вдома» інформації про осіб, щодо яких є підозра на інфікування, або осіб, які хворіють на COVID-19 та не потребують госпіталізації, про перелік осіб, які мали контакт з пацієнтом із підтвердженим випадком COVID-19.

•  Хмільницькому ВП ГУНП у Вінницькій області (Романюк В.О.) спільно з Хмільницьким  управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області (Грушко В.В.) забезпечити, в межах компетенції, проведення перевірок  дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину в громадському транспорті, закладах громадського харчування, розважальних закладах району.
  • Хмільницькому  управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області (Грушко В.В.)  посилити  контроль за  дотриманням протиепідемічних заходів на об’єктах торгівлі (агропродовольчих та промислових ринках), навчальних закладів району всіх рівнів.