19 жовтня 2018 року

Рогинці відзначили День села

10.10.2018 Кількість переглядів: 39

У святкову днину, 9 жовтня, в день апостола  Іоанна Богослова, жителі села Рогинці відзначили Храмове свято та  відсвяткували День села.

Розпочалося свято з богослужіння в місцевому храмі, в якому в цьому році завершено внутрішній  ремонт стін та перекриття даху, облаштовано прилеглу територію квітами та газонами за  кошти  ФГ « Геліос ПА». Настоятель   храму  отець Ярослав Микитин разом з благочинним Хмільницького району отцем Михаїлом провели святкову службу.

Благочинний Михаїл  за заслуги перед Української Православною Церквою, за благодійність нагородив орденом Святителя Миколая Чудотворця сільського голову  Петра Гладкого.  В приміщенні сільського клубу відбулася урочиста святкова гостина за сприяння і підготовки ПП» Американські технології».

Після  завершення трапези усі присутніх запросили  на урочисті збори та святковий концерт.

На урочистості, які відбулися в сільському клубі, завітали перший заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Павло Горбатюк, заступник голови Хмільницької районної ради Анатолій Войцещук. Зі ширими словами вітання вони звернулися до жителів територіальної громади та подарували вітальну адресу та ікону святого Володимира.

На святі  був присутній   односельчанин, засновник будівництва    храму  Микола  Дмитренко, який вітав присутніх із святом і сказав, що лише  спільною працею, спільними зусиллями ми зможемо творити майбутне. Подякував  сільському голові , директору ПП» Американські технології» за небайдуже ставлення до проблем і загалом життя в селі.

Святкова програма  продовжилася виступами учасників художньої самодіяльності.

Впродовж святкування було відзначено односельчан, які   були в зоні АТО, найстаршу та наймолодших жителів села, жінку , яка провела в статусі невістки найбільше років, чоловіка, який був в статусі зятя найбільше років. Усіх було відзначено подарунками.  Ведучі вітали молоді пари, які в цьому році стали на веселий рушник.

Зі сцени лунами  українські пісні, а святкова атмосфера панувала в Рогинцях аж до сутінків.