18 червня 2019 року

Розпочато онлайн-голосування конкурсу «Краща торгова марка Поділля»

12.06.2019 Кількість переглядів: 14

З метою розвитку виробництва іпромоції товарів, що виробляються в області та відзначення лідерів торгівельної, харчової та переробної галузей, що застосовують інновації та новітні підходи у виробництві та реалізації власної продукції Вінницькою обласною державною адміністрацією проводиться регіональний конкурс «Краща торгова марка Поділля – 2019». Конкурс відбувається у новому форматі. Відбір переможців здійснюється за 9 номінаціями:

«Екологічність та натуральність»;
«Інновації у виробництві»;
«Репутація та довіра»;
«Відкриття року»;
«Краща фірмова мережа виробника»;
«Якість»;
«Кращий експортер (обсяги, географія)»;
«Соціальна відповідальність»;
«Краща торгівельна мережа».

У конкурсі приймаютьучасть 24 підприємства торгівлі, харчової та переробної промисловості області.

З 04 червня по  24 червня 2019 року відбувається онлайн-голосування за номінантів конкурсу.

Запрошуємо долучитися до онлайн-голосування за посиланням:http://www.dmsrr.gov.ua/konkurs-krashha-torgova-marka-pod%D1%96llya/