28 вересня 2020 року

Турборежим у таких складних питаннях, як свобода слова та інформації, - недоцільний та шкідливий, - віцеспікерка Олена Кондратюк

22.05.2020 Кількість переглядів: 157

Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк вітає рішення профільного Комітету та 278 народних депутатів щодо направлення законопроекту №2693 «Про медіа» на повторне перше читання.

«Тішить той факт, що колеги з Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики дослухалися до моїх закликів та численних зауважень журналістів, медійників, експертів і направляють законопроект «Про медіа» для підготовки на повторне перше читання. Вважаю, що це розумний, правильний і виважений крок, який можна тільки вітати. Турборежим у таких складних питаннях, як свобода слова та інформації, - недоцільний та шкідливий», - наголосила Олена Кондратюк.

На її переконання, необхідно підготувати нову редакцію проекту Закону «Про медіа» із залучення експертів Ради Європи, представників провідних ЗМІ, асоціацій та громадських організацій медійної сфери.

«Слід врахувати їхні конструктивні рекомендації та пропозиції. Тоді ми на виході отримаємо компромісний, узгоджений і легітимний законопроект, який буде підтриманий в залі, сприйнятий журналістами та медійною спільнотою. Особливо актуально це виглядає зараз, коли медійний простір потребує відповідальності, а журналістика - справжніх стандартів», - підкреслила Олена Кондратюк.