25 серпня 2019 року

Турнір "Кубок Красуцького" відбувся в Кустівцях

12.02.2019 Кількість переглядів: 83

9 лютого в селі Кустівці за підтримки сектору фізичної культури та спорту райдержадміністрації, дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Олімп», відділу освіти райдержадміністрації та спілки ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району, відбувся відкритий турнір «Кубок  Красуцького» з тенісу настільного серед юнаків і дівчат, приурочений 30-й річниці виводу колишніх радянських військ СРСР із Афганістану.

В змаганнях прийняли участь чотири команди в двох вікових групах 2002-2004 р.н. та 2005 р.н. і молодші (всього – 32 учасники).

Вихованці Хмільницької районної ДЮСШ 2002-2004 р.н. – Бабиченко Руслан, Сікорський Віталій, Кожушко Ольга, Коваленко Валерія (с. Уланів) здобули перемоги над своїми ровесниками з сіл Кустівці та Кропивна (ДЮКФП «Олімп»), та, нажаль, зазнали поразки від більш досвідченої команди м. Хмільника (ЦДЮТ). В підсумку – 2-е місце. Окрасою двобою між уланівчанами і  хмільничанами став матч Глодний Олександр – Бабиченко Руслан, в якому з рахунком 3:2 переміг Олександр.

Другими були і більш юні (2005 р.н. і мол.) представники Хмільницької РДЮСШ – Грабарчук Дмитро, Бабенко Софія, Матяш Марія (с. Сальниця), Орлик Олександр (с. Воронівці).

Команда РДЮСШ обіграла своїх однолітків з Кустівець і Кропивни, але поступилась хмільничанам.

По закінченню змагань трійка призерів була нагороджена грамотами та цінними подарунками.

Довідково. З понад 3-х тисяч наших співвітчизників, що пройшли шалене пекло афганських подій, дев'ять наших краян ніколи не побачать рідної домівки.  Володимир Красуцький з Кустівець - один з них. Проведений турнір присвячений його пам'яті.

Сектор фізичної культури та спорту райдержадміністрації